Postrážte si svoje peniaze
i čas na zakázkách

Zakázkový systém Aktion sleduje režijné náklady aj fakturáciu vykonanej práce. Pomáha zaznamenávať úlohy a kontrolovať kvalitu v facility managamente. Dokáže rozlišovať medzi prácou kmeňových zamestnancov a externých dodávateľov. Rozumie si s účtovnými systémami aj jednoducho pripraví podklady pre mzdy. A, samozrejme, postráži termíny aj náklady. 

Nachádzate sa tu:

RIADENIE ZAKÁZIEK

Evidencia zakáziek v Exceli?
Digitalizujte!

Vlastný systém Aktion je ideálny pre stredne veľké a menšie firmyktoré zatiaľ nepoužívajú žiadny informačný systém. Nezáleží na tom, či ste IT firma, záhradnícka firma, účtovnícka firma, zámočnícka firma alebo firma zaoberajúca sa automobilovou dopravou. So systémom Aktion budete rýchlejší a efektívnejší.

Objednajte si záznamy online. V objednávkovom systéme Aktion môžete pri každej objednávke sledovať čas a peniaze.
Činnosti pracovníkov správy zariadení môžete pohodlne zaznamenávať v systéme Aktion na mieru

NAPOJENÝ NA DOCHÁDZKU

Dokážete vyhodnotiť efektivitu pracovníkov

V rámci facility managementu Aktion môže riadiť vykonávanie jednotlivých úloh, napr. upratovanie izieb alebo servisné úlohy. Pracovník odfotografuje QR kód v miestnosti, ktorú upratuje, čím sa zaznamená, kedy bola miestnosť uprataná a ako dlho úloha trvala.  V technických disciplínach Pomocou systému Aktion je napríklad možné zaznamenávať čas technikov na cestách, čas prípravy projektu, čas realizácie na mieste alebo čas servisu pri opravách či údržbe.

Zabudnite na vlastné hárky, ktoré sa posúvajú tam a späť. Namiesto papiera nechajte údaje cestovať v online knihe objednávok.

JEDNODUCHÁ OVLÁDANIE

Online v mobile alebo webovom portáli

Pomocou webového portálu objednávkového systému môžete hromadne vyplniť hlásenia pre viacero osôb na objednávke. Pre pracovníkov na cestách sme vyvinuli mobilnú aplikáciu na jednoduchú evidenciu času na zákazke.

V rámci vlastného modulu Aktion vypĺňate hlásenia na webovom portáli a keď ste na cestách, používate mobilnú aplikáciu.
Online evidencia času a dochádzky Aktion pre malé firmy, staveniská, rozvozové autobusy a iné spoločnosti, ktoré chcú len evidovať príchody a odchody.

Prezentácia a návrh systému zdarma

Dôverujú nám firmy v Českej republike aj v zahraničí

Praktický systém kontroly dochádzky a prístupu Aktion nájdete vo veľkých a malých rodinných firmách v celej Európe.

Váhate? Prečítajte si referencie

Pozrite sa, čo ďalšieho s Aktionom zvládnete

Aktion je český dochádzkový a prístupový systém, ktorý vám uvoľní ruky.