Biometrické čítačky Aktion

Technológia čítania odtlačkov prstov v biometrických čítačkách Aktion je spoľahlivá, vysoko presná a bezpečná. Zariadenia majú v kombinácii so SW Aktion certifikáciu NBÚ a sú vhodné do objektov s najvyššími rizikami.

Nachádzate sa tu:

AKTION eCARD

Virtuálna karta v mobile

Aktion vie vytvoriť virtuálnu kartu do mobilu, ktorou dokážete ovládať dvere, turnikety, závory a ďalšie prístupy. Väčšina chytrých mobilov používa na identifikáciu majiteľa čítačku odtlačkov prstov alebo Face ID. Vďaka týmto technológiám je aj vaša virtuálna karta vždy v bezpečí.

Virtuálna karta Aktion eCard vo vašom mobile odomkne dvere, zdvihne závoru a otvorí turnikety pomocou čítačky odtlačkov prstov v mobile alebo Face ID v iPhone.

BIOMETRICKÝ TERMINÁL V JEDÁLNI A NA RECEPCII

Multifunkčný terminál s čítačkou odtlačkov prstov

Univerzálny terminál pre prevádzky, kde je treba kombinovať evidenciu dochádzky, objednávanie stravy, kontrolu prístupov a špeciálne zákazkové aplikácie. Veľký dotykový displej poskytuje v prehľadnej forme mnoho funkcií a informácií.

Multifunkčný biometrický terminál akcia sq

PRÍDAVNÝ BIOMETRICKÝ SNÍMAČ

Stolová biometrická čítačka odtlačkov prstov

Skvelý pomocník na recepcii a iných pracoviskách, kde potrebujete urýchliť načítanie osôb do systému a ich identifikáciu v bežnej prevádzke.

Stolný biometrický skener prstov Aktion je ideálnym pomocníkom na recepciách, v jedálňach a na iných pracoviskách, kde potrebujete urýchliť načítanie osôb do systému.

Stiahnite si katalóg

Katalóg produktov Aktion na stiahnutie
Online evidencia času a dochádzky Aktion pre malé firmy, staveniská, rozvozové autobusy a iné spoločnosti, ktoré chcú len evidovať príchody a odchody.

Prezentácia a návrh systému zdarma

Pozrite sa, čo ďalšieho s Aktionom zvládnete

Aktion je český dochádzkový a prístupový systém, ktorý vám uvoľní ruky.