Na stiahnutie

Katalógy a produktové listy Aktion

Nachádzate sa tu:
Stiahnite si katalóg riešení Aktion

Katalóg riešení

Kompletný prehľad softvérových riešení pre dochádzku a prístup pre podniky a veľké spoločnosti. V katalógu nájdete dôležité informácie o všetkých moduloch systému Aktion - dochádzka, prístup, stravovanie, návštevy, objednávky, výpožičky, školenia, rozhrania a doplnky, mobilné aplikácie, technické špecifikácie a softvérové licencie.

Katalóg produktov Aktion na stiahnutie

Katalóg produktov

Prehľadný katalóg nášho HW, ktorý inštalujeme pre firmy ako neoddeliteľnú súčasť dochádzkového a prístupového systému Aktion. V katalógu nájdete zoznam všetkých snímačov, integračných a prídavných modulov, serverov, terminálov, príslušenstva pre osoby a vozidlá, bezdrôtových zámkov a tabuľku technických parametrov.

Produktový list eCard na stiahnutie

eCard - karta produktu

Produktový list pre virtuálnu prístupovú kartu Aktion eCard, ktorú si môžete jednoducho stiahnuť do svojho mobilného telefónu a používať ju rovnako ako platobnú kartu v mobilnom telefóne. Ďalšie informácie o mobilnej prístupovej karte sa dozviete tu.

Aktion online dochádzka brožúra pre malé podniky na stiahnutie

Účasť online - brožúra

Brožúra s podrobným vysvetlením online dochádzky pre malé podniky, ktorá je alternatívou k nášmu robustnému dochádzkovému systému, ktorý sme vyvinuli pre veľké podniky.

Produktový list eSmart Reader na stiahnutie

eSmart Reader - produktový list

Produktový list vysvetľujúci hlavné výhody snímača prístupu, ktorý sme skombinovali s dochádzkovým terminálom. Tým sa zjednodušila inštalácia. Terminál je možné pripojiť k CLOUD-u ako súčasť nášho online dochádzkaalebo vlastný server.

Produktový list eReader na stiahnutie

Čítačka eReader - produktový list

Produktový list pre novú generáciu snímačov kontroly prístupu. Senzory Aktion eReader nevyžadujú riadiacu jednotku. Na ovládanie prístupových dverí, turniketov a závor teraz stačí jednoduchý snímač bez displeja, vybavený biometrickou čítačkou odtlačkov prstov.

Karta produktu Aktion eXpander na stiahnutie

eXpander - karta produktu

Karta s údajmi o výrobku vysvetľujúca funkcie integračného modulu Aktion eXpander. Je to univerzálna jednotka na ovládanie akéhokoľvek zariadenia a pripojenie externých snímačov kariet. Pomocou modulu eXpander môžete jednoducho rozšíriť svoj existujúci systém Aktion. Keď ho skombinujete s mobilnou aplikáciou Aktion, môžete pohodlne ovládať všetko, čo práve potrebujete, od dverí cez závory až po osvetlenie.

Produktový list eXtender na stiahnutie

eXtender - karta produktu

Produktový list Aktion eXtender vám predstavuje inteligentné zariadenie na ovládanie výťahov, skríň RACK alebo prepínanie alarmových akcií v systémoch kontroly prístupu. Môžete ho použiť aj na diaľkové ovládanie technológií budovy (elektro, MaR). Pracuje v režime online.

Pozrite sa, čo ďalšieho s Aktionom zvládnete

Aktion je český dochádzkový a prístupový systém, ktorý vám uvoľní ruky.