Dodatočný hardware pre systém Aktion

Dochádzkový systém a systém kontroly prístupu Aktion dokáže veľa, keď k nemu pripojíte ďalší hardvér na identifikáciu osôb a vozidiel.

Nachádzate sa tu:

BEZKĽÚČOVÉ ODOMYKANIE DVERÍ

Senzory RFID pre vstupné dvere

Ak chcete otvoriť dvere, stlačte PIN, vložte kartu alebo použite mobilný telefón s nainštalovanou kartou eCard. V kombinácii s bezdrôtovými zámkami je to ideálne riešenie na bezkľúčový prístup do bytových domov, kancelárií, škôl a malých podnikov.

Senzory RFID Aktion na bezkľúčové otváranie dverí v bytových domoch, školách, firmách a iných priestoroch - doplnkový HW Aktion

ZÁZNAMY O DOCHÁDZKE A PRÍSTUPE

Dotykový multifunkčný terminál

Kompaktné zariadenie, ktoré prispôsobujeme na objednávku podľa vašich požiadaviek. Je ideálny pre recepcie, vchody, vestibuly a jedálne. 

Môže zaznamenávať dochádzku, kontrolovať prístupné z, monitorovať prítomnosť osôb, otvárať dvere a turnikety a zabezpečovať poriadok diéta. Číta odtlačky prstov, prístupové karty, čipy a dokonca aj virtuálnu kartu v mobilnom telefóne.

Multifunkčný terminál Aktion AXT s dotykovou obrazovkou a čítačkou odtlačkov prstov

DÔKAZY O OSOBÁCH

Stolové snímače a čítačky

Týchto malých pomocníkov oceníte všade tam, kde potrebujete kopírovať čísla občianskych a vodičských preukazov. Uľahčujú digitalizáciu podpisov návštevy recepcií.

Pomôžu vám pri získavaní biometrických údajov osôb.

Stolové snímače a čítačky Aktion na uľahčenie registrácie osôb

OBJEDNÁVANIE A VÝDAJ POTRAVÍN

Objednávkový kiosk s pokladňou a tlačiarňou

Kompletný sortiment zariadení pre stravovacie prevádzky. Senzory a jednotky určené na objednávanie, výdaj a účtovanie jedál v podnikovej jedálni.

Kompletné vybavenie Aktion pre stravovacie zariadenia

ĎALŠIE HW AKCIE

Displej na objednávanie potravín

Ďalšie výdajné displeje pre stravovací systém Aktion. Informujú stravníka o počte odobratých obedov a aktuálnom zostatku na jeho účte. Majú dizajn z nehrdzavejúcej ocele a dokážu čítať karty RFID, ktoré stravník používa na "platenie".

Výdajný displej na identifikáciu hosťa pre stravovací systém Aktion

BEZKĽÚČOVÉ OTVÁRANIE DVERÍ

Bezdrôtové batériové zámky

Batériové zámky pre vnútorné a vonkajšie dvere. Ideálne pre hotelové a kancelárske dvere, vonkajšie vchodové dvere dvere bytových domov, firmy, sklady a iné budovy.

Bezdrôtové batériové zámky Aktion pre vnútorné a vonkajšie dvere

VSTUPY DO PRIESTOROV

Príslušenstvo pre vozidlá

Robustné stojany na inštaláciu senzorov, interkomov a kartových snímačov na výstupných bariérach. Dizajn a farebnú povrchovú úprava vám poskytnú prispôsobíme na požiadanie.

Stojany na umiestnenie terminálov, čítačiek a kamier pre vstupy do vozidiel, absorbéry vstupných kariet Aktion

VCHODY DO BUDOV

Príslušenstvo pre osoby

Turnikety a špeciálne vybavenie pre prístupové a návštevnícke systémy. Zjednodušujú vrátenie návštevníckych kariet pri odchode cez turniket a pomáhajú ovládať automatické dvere na únikových cestách.

Špeciálne vybavenie pre systémy kontroly prístupu Aktion
Online evidencia času a dochádzky Aktion pre malé firmy, staveniská, rozvozové autobusy a iné spoločnosti, ktoré chcú len evidovať príchody a odchody.

Prezentácia a návrh systému zdarma

Pozrite sa, čo ďalšieho s Aktionom zvládnete

Aktion je český dochádzkový a prístupový systém, ktorý vám uvoľní ruky.