Mobilná evidencia
dochádzky

 • Evidencia dochádzky mobilným telefónom
 • Aplikácia pre Android, iOS, Windows
 • GPS súradnice k uloženému záznamu
 • Zobrazenie prítomnosti zamestnancov
 • Vzdialené ovládanie elektronických zariadení
 • Kontrola odpracovaných hodín, nadčasov a absencií
 • Prehľad dochádzky na dennej alebo mesačnej úrovni

Detail produktu

Evidencia dochádzky pre zamestnancov pracujúcich v teréne

Evidencia dochádzky zamestnancov mobilnou aplikáciou vhodná pre firmy, ktoré zamestnávajú pracovníkov prevažne v teréne. Zamestnanci môžu smartfónom evidovať a prezerať dochádzku alebo vzdialene ovládať akékoľvek zariadenie.

eseries

viac

Aplikácia eMobile App nájde využitie aj tam, kde chce firma poskytnúť zamestnancom informácie o ich dochádzke na ich mobilných telefónoch. Zamestnanci si cez mobil môžu evidovať napr. Začiatok pracovnej doby, príchod alebo odchod od zákazníka, na centrálu, zistiť, kde sa nachádzajú ich kolegovia alebo vzdialene ovládať vjazdovú bránu do areálu či iné zariadenia.

Mobilnú dochádzku možno využiť ako plnohodnotný dochádzkový systém bez potreby terminálov a ďalších zariadení. Stačí len smartfón. Navyše sa k jednotlivým prechodom zaznamenáva aj poloha pracovníka, takže môžete sledovať prítomnosť pracovníkov na vzdialených pracoviskách alebo na služobných cestách. Na mobilnom telefóne stačí stlačiť tlačidlo príchod alebo odchod a poloha pracovníka je okamžite zaznamenaná a synchronizovaná s Aktion.CLOUD alebo firemným serverom.

Systém mobilnej evidencie dochádzky je zároveň doplnený aj o webového klienta, dochádzku tak pohodlne spravujete na svojom PC v kancelárii alebo kdekoľvek inde. Mobilné riešenia dochádzkového systému je možné doplniť snímačom pre evidenciu dochádzky eSmart Reader, ktorý využijú hlavne zamestnanci pracujúci prevažne vo vnútri firmy.

mobliná evidencia dochádzky

posunout

Smartfón

Chceli by ste vykonať registráciu odchodu na pracovnú cestu alebo otvoriť vstupné dvere na druhom konci budovy mobilným telefónom? Sú vaši technici alebo obchodníci v pracovnej dobe prevažne na cestách? Mobilná evidencia dochádzky Emobile App premení váš smartphone na dochádzkový terminál!

viac

Mobilný terminál stále pri vás

Mobilná aplikácia je určená pre smartfóny s operačným systémom Android, iOS a Windows. Hardvérové požiadavky na telefón sú minimálne, s aplikáciou sa dobre pracuje už od 512MB RAM operačnej pamäte telefónu a jedno jadrového procesora.


mobliná evidencia dochádzky

Dokumenty na stiahnutie

Katalógový list
Užívateľský manuál
posunout

Mobilný klient

Demoverzia na 30 dní

 • Mobilná evidencia dochádzky
 • GPS lokalizácia záznamov s prepojením Google Maps
 • Evidencia začiatku a konca pracovnej doby
 • Evidencia pracovných a služobných ciest
 • Výpočet cestovných náhrad
 • Zobrazenie aktuálneho mesačného výkazu dochádzky
 • Rozlíšenie pracovných činností
 • Evidencia čísla zákazky k jednotlivým záznamom
 • Sledovanie prítomných osôb na pracovisku
 • Vzdialené ovládanie vybraných zariadení
 • Verzie aplikácie CLOUD a SERVER
 • Mobilný klient vrátane webového klienta
Náhľady aplikácie
mobilná aplikácia

Mobilný klient dochádzkového systému je k dispozícii v dvoch variantoch prevedenia a to vo verzii samostatnej aplikácie s pripojením na vzdialený cloudový server Aktion.CLOUD (zelené prevedenie), alebo na lokálny server ako doplnok k dochádzkovému systému Aktion.NEXT (červené prevedenie). Uľahčuje evidenciu pracovného času servisným technikom, obchodným zástupcom či iným pracovníkom v teréne, kde nie je možné použiť bežný dochádzkový terminál na identifikačnú kartu. Umožňuje napríklad otvoriť vstupné dvere do budovy, ak si užívateľ zabudne vstupnú kartu. Očakávanej návšteve možno diaľkovo otvoriť dvere či závoru na parkovisko.


Prerušenie pracovnej doby

Zadanie prerušenia alebo iných zložiek pracovnej doby či voľna (služobné cesty, choroby, dovolenky, práca z domu).

Aktuálny výkaz dochádzky

Prehľadný osobný výkaz dochádzky za konkrétny mesiac o zostatku dovolenky, chýbajúcom počte hodín a splnenie mesačného fondu, neevidovanom salde pracovnej doby na dennej a celkovej úrovni, nároku na stravné lístky a ďalšie.

Evidencia pracovných ciest a výkazov

Jednoduché a prehľadné online vkladanie popisov pracovných ciest zamestnancom do mobilného klienta dochádzky vrátane rýchleho výpočtu náhrad podľa dĺžky pracovnej cesty.

GPS lokalizácia záznamov so zobrazením prostredníctvom Google Maps

Prostredníctvom webového klienta alebo Windows aplikácie jednoducho zistíte polohu záznamu vášho pracovníka. S prepojením na Google Maps navyše získate prostredníctvom panoramatických snímok urobených v uhle 360 ° reálny obraz, kde sa dotyčný pracovník nachádzal.

Aktuálna prítomnosť zamestnancov na pracovisku

Jednoduchý prehľad všetkých prítomných osôb na pracovisku vrátane ich lokalizácie. Zamestnanci tak získajú aktuálny prehľad, v akej časti areálu firmy či na akej pobočke sa nachádzajú ich kolegovia.

Vzdialené ovládanie vybraných elektronických zariadení

S mobilnou evidenciou dochádzky možno aj vzdialene ovládať akékoľvek elektronické zariadenie. Ak potrebujete napr. návšteve otvoriť hlavnú bránu či vchodové dvere, stačí zvoliť voľbu "Otvoriť" u konkrétneho miesta a to je všetko.

posunout

Mobilná aplikácia pre evidenciu dochádzky

CLOUD 25

 • Samostatná mobilná aplikácia Emobile App
 • SW licencia evidencie dochádzky pre 25 osôb Aktion.CLOUD
 • Ľahké stiahnutie z Google Play, App Store, Microsoft Store
 • Jednoduché a intuitívne ovládanie aplikácie
 • Ovládanie vstupných dverí prostredníctvom zariadenia eXpander

Detailné informácie

ON-PREMISE

 • Nadstavbový modul SW evidencie dochádzky Aktion.NEXT
 • Ľahké stiahnutie z Google Play, App Store, Microsoft Store
 • Licencia evidencie dochádzky od 50 osôb
 • Jednoduché a intuitívne ovládanie aplikácie
 • Prepojenie s prístupovým systémom

Mám záujemVlastnosti systému

Evidencia dochádzky cez mobilný telefón alebo PC

Evidencia dochádzky cez mobilný telefón alebo PC

Jednoduché a intuitívne ovládanie aplikácie

Jednoduché a intuitívne ovládanie aplikácie

Export dát do Excelu, PDF a ďalších formátov

Export dát do Excelu, PDF a ďalších formátov

Evidencia príchodov a odchodov odkiaľkoľvek

Evidencia príchodov a odchodov odkiaľkoľvek

Možnosť automatickej synchronizácie so mzdovým SW

Možnosť automatickej synchronizácie so mzdovým SW

Vzdialené ovládanie zariadenia z mobilného telefóna

Vzdialené ovládanie zariadenia z mobilného telefóna

Evidencia dochádzky cez mobilný telefón alebo PC

Zamestnanci si cez mobil môžu evidovať napr. začiatok práce, príchod k zákazníkovi, odchod od zákazníka, príchod na centrálu. Každý záznam obsahuje GPS súradnicu, čím je umožnená kontrola miesta zhotovenia záznamu. Dochádzkový systém možno tiež jednoducho obsluhovať cez webového klienta Aktion.CLOUD.

Jednoduché a intuitívne ovládanie aplikácie

Zadávanie dát je naozaj rýchle, jednoduché a intuitívne. Výstupy sú prehľadné a ihneď k dispozícii vedúcim pracovníkom. Zamestnanec si stiahne do mobilného telefónu aplikáciu, kde môže v prehľadnom rozhraní využívať štandardné funkcie dochádzky.Export dát do Excelu, PDF a ďalších formátov

Mobilné riešenie evidencie dochádzky zahŕňa aj webového klienta, ktorý spolupracuje so mzdovými a personálnymi systémami. Z týchto systémov je schopný prijímať informácie o zamestnancoch a odosielať im údaje o spracovanej dochádzke. Všetky výstupné zostavy je možné ukladať v najčastejšie používaných formátoch v pdf, xls, rtf, a csv.Evidencia príchodov a odchodov odkiaľkoľvek

Zamestnanci si cez mobil môžu evidovať napr. začiatok práce, príchod k zákazníkovi, odchod od zákazníka, príchod na centrálu a to kdekoľvek, kde majú pripojenie na inertnet. Každý záznam obsahuje GPS súradnicu, čím je umožnená kontrola miesta, kde bol záznam vyhotovený.Možnosť automatickej synchronizácie so mzdovým SW

Mobilný dochádzkový systém možno automaticky synchronizovať s ostatnými firemnými softvérmi. Aktion.CLOUD umožňuje automatické prepojenie napríklad so mzdovým alebo personálnym systémom.Vzdialené ovládanie zariadení z mobilného telefónu

Z mobilného telefónu budete mať možnosť jednoducho a rýchlo otvoriť napríklad vstupné dvere na druhom konci areálu firmy alebo napríklad vjazdovú bránu zahraničnej pobočky. S mobilnou aplikáciou doplnenou o zariadenie eXpander tak môžete odkiaľkoľvek ovládať, čokoľvek budete potrebovať.

posunoutVýhody riešenia

Efektívna evidencia dochádzky pre pracovníkov v teréne

Efektívna evidencia dochádzky pre pracovníkov v teréne

Riešenie bez dochádzkového terminálu

Riešenie bez dochádzkového terminálu

Jednoduchá a rýchla inštalácia na mobilnom telefóne

Jednoduchá a rýchla inštalácia na mobilnom telefóne

Nejlacnejšia varianta dochádzkového systému

Nejlacnejšia varianta dochádzkového systému

Efektívna evidencia dochádzky pre pracovníkov v teréne

Mobilný variant dochádzkového systému je určený firmám, ktoré zamestnávajú pracovníkov prevažne v teréne. Uplatnenie nájde tiež tam, kde chce firma poskytnúť zamestnancom informácie o ich dochádzke a prítomných osobách na pracovisku na ich mobilných telefónoch alebo im umožniť vzdialene ovládať firemné či akékoľvek ďalšie elektronické zariadenie.Riešenie bez dochádzkového terminálu

Pre mobilnú evidenciu dochádzky nepotrebujete žiadny dochádzkový terminál, čo väčšinou znamená vyššie obstarávacie náklady na dochádzkový systém. Terminál tu nahrádza v plnom rozsahu akýkoľvek smartfón s Android, iOS alebo Windows systémom.Jednoduchá a rýchla inštalácia na mobilnom telefóne

Zamestnanec si mobilnú aplikáciu jednoducho stiahne z Google play, App Strore alebo Microsoft Store a to podľa operačného systému telefónu. Inštalácia je veľmi rýchla, nastavenie zvládne naozaj každý, stačí zadať len prihlasovacie údaje a ihneď je možné mobilného klienta používať.Najlacnejší variant dochádzkového systému

Riešenie mobilnej evidencie dochádzky ocenia firmy, ktoré chcú efektívne a s nízkymi obstarávacími a prevádzkovými nákladmi evidovať dochádzku svojich zamestnancov. Dochádzkový systém pre firmu s 25 zamestnancami môžete kúpiť už za 18 € mesačne!

posunout

Nezáväzná ponuka

Zaujíma Vás cenová ponuka vášho riešenia? Kontaktujte nás.

Pripojiť prílohu

 string